BLOG

proWES 2017 İSPANYA YAZ KAMPI

Apr 5, 2017

30 Haziran, 1-2 Temmuz 2017

(Cuma-Pazar | Gijon, Asturias / İspanya)

proWES 2017 İSPANYA YAZ KAMPI 

proWES bu sene ilk kez 30 Haziran, 1-2 Temmuz tarihlerinde Gijon, Asturias, İspanya'da yaz kampı düzenliyor. Bu harika sahil şehrinin eşsiz plajlarının, ortaçağdan kalma tarihi şehir merkezinin ve İspanya'nın en yeşil ve güzel doğasının keyfini çıkarabilirsiniz. Hepinizi proWES İspanya kampımıza davet ediyoruz. 3 günlük kamp süresince her gün: Sifu Cemil Uylukcu ve Sifu Berat Uylukcu tarafından günde 4 saat WingChun ve 2 saat Escrima seminerleri yanı sıra; her sabah Yoga eğitmenimiz Günsu Engin tarafından katılmak isteyenler için "Meditasyon ve Yoga" dersleri verilecektir.

*Nasıl ulaşılır:

Önce Madrid'e uçmanızı ve ordan Gıjon'a otobüsle geçmenizi tavsiye ederiz. Otobüs bilgilerine bu linkten ulaşabilirsiniz: https://www.alsa.es/en/our-destinations . Madrid'den gün içinde birçok otobüs seferi var. Otobüsle ulaşım yaklaşık 4 saat sürüyor ve biletler 60€ civarında. Madrid'den otobüs garına metro ile gelebilirsiniz, Méndez Álvaro metro istasyonuna 30-45 dk süren kolay bir yolculukla gelebilirsiniz (otobüsler buradan hareket ediyor). *Gijon'a her zaman direkt uçuşla da gelebilirsiniz, ancak bu biraz daha pahalı olacaktır. 

*Konaklama:

İki seçenek var:

1- Kamp için ayarladığımız stüdyoda hep beraber kalmak, günlük 5€. Size bir-iki adet yoga matı temin edilecek. Yine de her ihtimale karşı bir battaniye getirmenizi tavsiye ederiz. Bu stüdyoda ortak tuvalet ve duş da olacak.

2- Otelde konaklamak, günlük 50€. Bu seçenekten faydalanmak için Mayıs'ın 1'ine kadar parayı aşağıdaki hesaba havale etmelisiniz.

LÜTFEN BANKA BİLGİLERİNİ BU ADRESE SORUN: wingchunasturias@gmail.com

*Bu tarihten sonra (1 Mayıs) kendi rezervasyonlarınızı yaptırmanız gerekecek. Çünkü Gijon küçük bir şehir ve yürüyerek her yere ulaşabilirsiniz.

Eğer Gijon'da ya da Madrid'de kaybolmaktan çekiniyorsanız, bilmelisiniz ki size bir telefon temin edip, her konuda yardımcı olabiliriz. İspanya'daki Kung Fu aileniz sizi bu kampı beraber geçirmek için bekliyor.

Seminer ücretlendirmeleri şu şekildedir: 

WingChun 4 saat seminerler günlük: 40€

Escrima 2 saat seminerler günlük: 20€

“Meditasyon ve Yoga” sınıfı (Günsu Engin) günlük: 10€

Günsu Engin Kimdir? https://www.facebook.com/gunsuenginyoga

proWES İspanya Yaz Kampı 2017 EĞİTİM PROGRAMI:

30 Haziran & 1-2 Temmuz (Cuma-Pazar):

- 08.00-09.30 “Meditasyon & Yoga” sınıfı (Günsu Engin)

- 09.30-10.00 Kahvaltı

- 10.00-14.00 WingChun semineri (Sifu Cemil &Sifu Berat)

- 14.00-15.00 Öğle Yemeği

- 15.00-17.00 Escrima semineri (Sifu Cemil)

- Serbest vakit & Akşam Yemeği

İRTİBAT: hectorgarcia@prowes.net